Przejdź do treści

Studia szyte na miarę — Specjalnie dla przyszłych Liderów Technologicznych!

Studia MBA dla branży IT w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w pełni poszerzają, uzupełniają i systematyzują wiedzę na temat rynku IT w Polsce i na świecie.

Celem nadrzędnym studiów jest dostarczenie Słuchaczom nowoczesnej wiedzy z zakresu zarządzania, strategii rozwoju firmy, analizy i metodologii rozwiązywania problemów biznesowych w oparciu o specyfikę branży IT.

Program studiów umożliwia zapoznanie Słuchaczy z dostępnymi możliwościami technologicznymi – zwłaszcza w kontekście ich wykorzystania w rozwiązywaniu problemów biznesowych, a tym samym w usprawnieniu współpracy działu IT z innymi działami w firmach.

Studia uczą poszukiwania narzędzi informatycznych do rozwiązywania problemów biznesowych, dopasowania odpowiednich metod technologicznych do potrzeb biznesowych, a także pokazują potencjał innowacji technologicznych i jego obszary zastosowań. Stanowią doskonałą podstawę do dynamicznego rozwoju zawodowego i wzrostu efektów biznesowych.


Dołącz do Absolwentek i Absolwentów najlepszego programu MBA dla branży IT w Polsce!

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego w celu rekrutacji na studia MBA dla Branży IT. Wypełnione zgłoszenie zostanie natychmiast przesłane do biura studiów MBA

Masz pytanie? Napisz do nas!

  Imię*

  Drugie imię

  Nazwisko*

  E-mail*

  Telefon*

  Adres zamieszkania*

  Adres korespondencyjny*

  Płeć*

  Imię ojca*

  Imię matki*

  Pesel*

  Ukończone studia*

  Obywatelstwo*

  Dodatkowe informacje*