Ważne wydarzenia

Opis studiów

Wydział Sztuki Nowych Mediów PJATK Gdańsk oferuje studia podyplomowe Psychologia gier.

Tworzenie i wykorzystanie gier w biznesie i edukacji to jeden z głównych globalnych trendów, który rozwija się dynamicznie i wymusza coraz bardziej specjalistyczne podejście do tego obszaru.
O przewadze konkurencyjnej decyduje już nie tylko wiedza z zakresu IT, nie tyko praca inżynierów, ale przede wszystkim utalentowanych, twórczych autorów pomysłów na scenariusz, zasady i logikę gry. Studia podyplomowe Psychologia gier odpowiadają właśnie na tę potrzebę rynku – dotyczącą profesjonalnych, specjalistycznych kadr w obszarze wykorzystania rozwiązań związanych z grywalizacją w biznesie i edukacji.

Pod okiem ekspertów – praktyków oraz naukowców z wieloletnim doświadczeniem w zakresie psychologii, neuronauk, prawa, IT, pedagogiki czy socjologii, Słuchacze zdobędą unikalne i niezwykle cenne interdyscyplinarne kompetencje.

Poniedziałek 10.00–16.00
Wtorek 10.00–16.00
Środa 10.00–16.00
Czwartek 13.00–18.00
Piątek 10.00–16.00
Sobota 10.00–14.00

REKRUTACJA – PJATK GDAŃSK

tel. (+48) 516 023 661
tel. (+48) 516 621 583
tel. (+48) 516 370 742

e-mail: gdansk@pja.edu.pl
ul. Targ Drzewny 9/11

REKRUTACJA – PJATK GDAŃSK

Rekrutacją w filii w Gdańsku zajmuje się Dziekanat.

Dokumenty można dostarczać drogą elektroniczną – wgrywając skany na swoim indywidualnym koncie rekrutacyjnym.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutujących się na studia w PJATK

Kierownik studiów podyplomowych Psychologia gier:
Anna Kornacka
e-mail: a.kornacka@pjwstk.edu.pl

Do kogo kierowane są te studia?

Studia są adresowane do osób, które chcą rozszerzyć swój wachlarz kompetencji zawodowych i zdobyć unikatową i obecnie wysoko cenioną na rynku pracy specjalizację.

Zapraszamy osoby zainteresowane zdobyciem przekrojowych, interdyscyplinarnych kompetencji pozwalających pracować przy projektowaniu gier i aplikacji.

Absolwenci tego kierunku pracują najczęściej:

✓ w firmach tworzących gry komputerowe

✓ w agencjach reklamowych i marketingowych

✓ w studiach graficznych i projektowych

✓ przy produkcji filmowej i telewizyjnej

✓ w dużych organizacjach (działy HR, marketing)

✓ w placówkach edukacyjnych (uczelnie, ośrodki badawcze)

✓ w charakterze konsultantów i doradców lub zakładają własne firmy.

Po ukończeniu studiów absolwent uzyskuje kompetencje niezbędne do tworzenia scenariuszy i doświadczenia gier komputerowych oraz VR.

Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.