Ważne wydarzenia

Opis studiów

Celem studiów podyplomowych jest wykształcenie specjalistów w dziedzinie grafiki trójwymiarowej,
w szczególności posiadających umiejętność kreacji kontentu czasu rzeczywistego.

Bardzo wiele osób posiada wiedzę i doświadczenie w dziedzinie kreacji multimediów. Często jednak umiejętności te posiadają pewną lukę. Jest nią najogólniej mówiąc znajomość i umiejętność kreacji grafiki trójwymiarowej. Studia te skierowane są właśnie do tej grupy.

Opierając się o ponad 20 letnie doświadczenie związane z nauczaniem tej dziedziny, stworzony został program, będący połączeniem najlepszych doświadczeń z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie, takimi jak przykładowo praktyczne użycie najnowszych aplikacji będących standardami przemysłowymi w tej dziedzinie (począwszy od Autodesk Maya, pakiet Adobe, ze szczególnym uwzględnieniem Aplikacji z rodziny Substance, czy integracja działań w oparciu o Unreal Engine).

Poniedziałek 8.00–17.00
Wtorek 8.00–17.00
Środa 8.00–17.00
Czwartek 8.00–17.00
Piątek 8.00–16.00

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Obsługa kandydatek i kandydatów na studia w PJATK odbywa się stacjonarnie, telefonicznie i mailowo.

Dokumenty można dostarczać drogą elektroniczną – wgrywając skany na swoim indywidualnym koncie rekrutacyjnym.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób rekrutujących się na studia w PJATK

Biuro Centrum Kształcenia Podyplomowego
pokój nr 17
tel. (+48) 512 497 506
tel. (+48) 504 640 530
tel. (+48) 22 58 44 597

e-mail: podyplomowe@pja.edu.pl
ul. Koszykowa 86

Kierownik studiów

Kierownik: dr inż. Krzysztof Kalinowski

Pasjonat sztuki i technologii, magister inżynier informatyk (Programowanie i Administracja w Środowisku Sieciowym oraz Multimedia i Sztuczna Inteligencja) ale również Doktor Sztuk Plastycznych kategorii Sztuki Piękne. Współpracował z wieloma uczelniami, m.in. w Leeds Metropolitan University, Sheffield Hallam University, Saitama University czy Wrexham Glyndwyr University Jest promotorem ponad 500 prac dyplomowych. Obecnie pełni funkcję Zastępcy Kierownika Katedry XR jak i wykładowcy ASP w Warszawie.

Kontakt: kali@pjwstk.edu.pl

Do kogo skierowane są te studia?

Studia podyplomowe Kreator kontentu multimedialnego- Grafik 3d kierowane są do:

• Absolwentów studiów wyższych, którzy ukończyli co najmniej studia pierwszego stopnia, jak również nauczycieli szkół publicznych i niepublicznych.
  • Kreatorów kontentu multimedialnego pragnących uzyskać lub podnieść umiejętności w dziedzinie grafiki 3d.

Absolwenci tego kierunku najczęściej podejmują pracę w:

• firmach Tworzących gry komputerowe
  • agencjach reklamowych i marketingowych, w szczególności zajmujących się tworzeniem kontentu 3d.
  • Studiach telewizyjnych i filmowych.
  • jako osoby prowadzący samodzielny

Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.