Przejdź do treści

Poznaj platformę CyberSkiller

Narzędzie stworzone do praktycznej nauki informatyki

CyberSkiller to interaktywna platforma do nauki informatyki, która pozwala na łatwą i przyjemną naukę praktycznych umiejętności informatycznych. Platforma działa jako aplikacja chmurowa więc możesz zdobywać praktyczne umiejętności gdziekolwiek chcesz. Materiały edukacyjne w formie PDF pomagają zrozumieć zagadnienia teoretyczne a małe bloki edukacyjne pozwalają na skuteczną naukę przez częste powtarzanie. 

Dzięki zaawansowanemu systemowi pomocy każda przeszkoda w rozwiązywaniu zadań będzie z łatwością pokonana. 

Dostępne na platformie laboratoria, środowiska pracy i cyberpoligony pozwalają na ćwiczenie praktycznych umiejętności w środowiskach jakie wykorzystywane są w codziennej pracy w branży IT. 

Platforma CyberSkiller to narzędzie, które pozwoli każdemu zdobyć cenne, praktyczne umiejętności informatyczne!


Platforma CyberSkiller to

Nauczanie praktyczne

Nauczanie praktyczne wymaga stworzenia odpowiedniego środowiska pracy, dlatego platforma CyberSkiller dostarcza gotowe do użycia praktyczne laboratoria dostępne w chmurze.

Małe bloki edukacyjne

W odróżnieniu od tradycyjnego nauczania, CyberSkiller oferuje naukę poprzez krótkie bloki edukacyjne (ang. microlearning). Każda porcja edukacyjna ma na celu osiągnięcie określonej wiedzy oraz umiejętności.

Grywalizacja – System CTF

CyberSkiller wprowadza elementy grywalizacji, czyli zdobywanie punktów, rankingów. Takie środowisko pracy pozwala zdobywać umiejętności i wiedzę z elementami zabawy. To podejście znacznie zwiększa atrakcyjność nauki.

Dostęp 24/7

Praktyczne laboratoria znajdują się w chmurze, dlatego dostęp do nich studenci mają z dowolnego miejsca oraz w dowolnym czasie. Dzięki temu istnieje możliwość wykonywania zadań praktycznych wielokrotnie, bez konieczności przebywania w stacjonarnym laboratorium.


Zobacz jak wygląda platforma CyberSkiller


Przykładowe zadania na platformie CyberSkiller

Pierwsze kroki z systemem operacyjnym GNU/Linux

Podstawy programowania w języku Python

Podstawy algorytmiki

Podstawy budowy języka SQL i schematy w bazie danych

Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.