Przejdź do treści

Poznaj wykładowców studiów Neurozarządzanie  – skuteczne zarządzanie zespołem

100% praktyki! Zajęcia prowadzą eksperci-praktycy z największych firm i instytucji publicznych w Polsce z wieloletnim doświadczeniem w zakresie neurozarządzania oraz skutecznego zarządzanie zespołem.


Prof. Wojciech Glac

O wykładowcy:

Neurobiolog, którego wielką pasją jest popularyzacja wiedzy o mózgu. Ma na swoim koncie ponad 600 wykładów popularnonaukowych i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od ponad 10 lat organizuje Dni Mózgu w Trójmieście, a za swoją działalność popularyzatorską otrzymał nagrodę Popularyzatora Nauki w prestiżowym konkursie Serwisu Nauka w Polsce PAP i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Obecnie związany zawodowo i naukowo z Uniwersytetem Gdańskim. Wykładowca akademicki z wieloletnim stażem, ceniony za wyjątkowe zdolności dzielenia się wiedzą oraz zarażanie pasją do neurobiologii.


Anna Kornacka

O wykładowcy:

trenerka kompetencji miękkich, propagatorka zastosowania dorobku neuronauk oraz psychologii społecznej w praktyce biznesowej. Od 2000 r. inspiruje i wspiera w rozwoju biznes, administrację publiczną  i kadrę naukową. Szkoli, doradza, prowadzi sesje mentoringowe.  Pracowała m.in. dla takich organizacji jak: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Gospodarki, Krajowa Szkoła Skarbowości, Tieto, Bank PKO, BOŚ Bank, Fundusz Ochrony Środowiska, LarsLaj, McDonalds.

Dowiedz się więcej

szkoliła kadry uczelni takich jak: Politechnika Warszawska, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Akademia Morska, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Politechnika Koszalińska, Uniwersytet Zielonogórski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu czy Uniwersytet Jagielloński.

Właścicielka firmy szkoleniowej Publico oraz prezeska zarządu Eduteki sp. o.o. Wykładowczyni m.in. na studiach podyplomowych oraz studiach MBA dla branży IT na Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie gdzie dzieli się wiedzą z zakresu neurozarządzania. Prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, członkini Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, przewodnicząca Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Zachodniopomorskiego, członkini Instytutu Niemiec i Europy Północnej. Pasjonatka zagadnień związanych ze skuteczną komunikacją i zastosowaniem zdobyczy neuronauk w praktyce zarządzania zespołem i organizacją.


dr Adam Flamma

O wykładowcy:

Groznawca, doktor nauk humanistycznych specjalizujący się w grach, wykładowca akademicki i trener; specjalizuje się w storytellingu, game designie, technikach gamifikacji oraz kulturowych aspektach tworzenia gier. Prezes Stowarzyszenia Badania i Rozwoju Gier GameUP, a także CEO studia Astrolabe Stories. Od lat zajmuje się propagowaniem wiedzy o branży gier oraz networkingiem placówek edukacyjnych z branżą game dev. Autor m.in. książek Wiedźmin. Historia fenomenu i Akcja jest kobietą. Lara Croft oraz inne bohaterki gier akcji i przygodowych typu point and click z lat 1996-2018.


Paweł Noculak

O wykładowcy:

Absolwent Psychologii Pracy i Organizacji na UAM, Edukacji Psychologicznej na SWPS, konsultingu Gestalt w organizacjach – EAGT i Szkoły Pomocy Psychologicznej. Coach, mentor, facylitator, project manager, akredytowany konsultant: KornFerry Management Styles i Extended DISC. W trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Dowiedz się więcej

Większość doświadczenia zawodowego to HR’owe wsparcie sieci dystrybucji (w tym placówek partnerskich) jednego z największych komercyjnych banków w Polsce. Głównie w funkcjach: rekrutacji, doradztwa, prowadzenia warsztatów dla menedżerów – w roli HR Biznes Partnera, następnie menedżera rozwoju.

Zbudował centrum eksperckie w zakresie rozwoju, onboardingu i performance management – proponując w skali całej organizacji rozwiązania dla doradców bankowych i ich przełożonych. Stąd doświadczenie zarówno w roli wykonawczej, jak osoby projektującej, wdrażającej i zarządzającej procesem w skali całej organizacji.

Posiada także doświadczenie HR pracy w firmie produkcyjnej branży automotive. Obecnie jako HR Biznes Partner rozwija funkcje miękkiego HR w grupie dealerskiej marek VW.


dr Agnieszka Wierzbicka

O wykładowcy:

dr n. med. – diagnostka laboratoryjna, asystentka ZDL Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie, adiunkt WSIE Szczecin, absolwentka studiów biologicznych oraz studiów podyplomowych z analityki medycznej, dietetyki, zarządzania w oświacie, higieny i epidemiologii, oraz szkoły podoficerskiej w Łodzi. Przez 5 lat pracowała w Policji  w laboratorium kryminalistycznym, gdzie zajmowała się profilowaniem DNA /chemią kryminalistyczną.

Dowiedz się więcej

Na co dzień pracuje w szpitalu, gdzie zajmuje się immunologią kliniczną, a także diagnostyką ogólną, od wielu lat wykłada przedmioty o tematyce medycznej i ogólnomedycznej.

Jej pasją jest historia, dlatego wykłady stara się wzbogacać historią medycyny w Polsce i na świecie, dużą wagę przywiązuje także do bezpieczeństwa i higieny pracy a także do tematyki zapobiegania zakażeniom i profilaktyki zdrowotnej.


Katarzyna Zając – Malinowska

O wykładowcy:

Certyfikowana tutor, filololożka angielska z ponad 20-letnim doświadczeniem w edukacji, brainolożka – ekspertka zarządzania dobrostanem. Dyrektorka Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „Sensos”. Prowadzi komercyjną placówkę edukacyjną „Pracownia Kompetencji”,  w której wspiera nastolatki i dorosłych w rozwijaniu kompetencji uczenia się i odporności psychicznej. Pracuje z liderami w branży edukacyjnej, projektuje narzędzia psychoedukacyjne i gry szkoleniowe. Współautorka metody Happy Me™ oraz innowacyjnego programu rozwijania kompetencji przyszłości dla dzieci i młodzieży. Pasjonatka uczenia się, ze szczególnym uwzględnieniem tego, jak aktualna wiedza o mózgu i zachodzących w nim procesach wpływa na poprawę jakości życia osobistego i zawodowego.


Bartosz Bobrowicz

O wykładowcy:

Fizjoterapeuta, założyciel i właściciel firmy „Rehabilitacja Bartosz Bobrowicz”, profesjonalista z długoletnim doświadczeniem w branży rehabilitacyjnej. Dyplomowany terapeuta manualny oraz specjalista w rehabilitacji ortopedycznej, posiada solidne wykształcenie medyczne oraz liczne certyfikaty, co pozwala mu świadczyć wysokiej jakości usługi w dziedzinie fizjoterapii. Dodatkowo, ukończone kursy z zakresu diagnostyki i terapii różnych obszarów ciała. Współpracuje z takimi renomowanymi klubami sportowymi jak: GSPR Gorzów, Pretorian (Międzynarodowy Klub Sportów Walki), Kotwica Kołobrzeg, Gwardia Koszalin oraz z żużlowcem Pawłem Hlibem. Laureat nagrody „TOP 100 of Poland” w 2022 roku


Anna Brulińska

O wykładowcy:

Facilitatorka, trenerka, coach i change managerka. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy jako HR manager w instytucjach finansowych (ING, Citibank, Pekao SA), wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zmian w organizacjach oraz dostarczaniu programów rozwojowych i talentowych oraz kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z indywidualnymi klientem jako coach i terapeutka.

Dowiedz się więcej

Jako konsultantka, facilitatorka, trenerka i coach pracowała między innymi z: Budimex SA, AccorInvest, Orbis, UBS, BNP Paribas, Hochland, CD Project, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, PKP SA, Atos, OBI, Ringier Axel Springer, Alior Bank, Pekao SA.

Specjalizuje się w projektowaniu systemowych rozwiązań rozwojowych wspierających realizację celów biznesowych, pracy z zespołami w obliczu trudności komunikacyjnych lub konfliktów, programach rozwoju przywództwa oraz programach dla sukcesorów i osób o wysokim potencjale.

Bliski jest jej temat wspierania innowacyjności w organizacji i zmianą postaw pracowników w tym zakresie.

Wspiera klientów w procesach wdrażania zmian oraz podwyższania efektywności działania organizacji. Prowadziła projekty restrukturyzacyjne związane z optymalizacją zatrudnienia, łączenia firm, rozszerzaniu zakresu działania firm, wdrażania systemów IT, usprawniania procesów i nowych metod pracy.

Jest wykładowczynią na studiach podyplomowych Przywództwo Przyszłości na SGH w Warszawie.

Ukończyła psychologię na SWPS i socjologię na UW oraz podyplomowe studia z psychotraumatologii na SWPS.  Jest Change Managerką certyfikowaną przez PROSCI, posiada również certyfikat coacha ICC i ORSC (Organisational Relationship & System Coaching). Ukończyła Szkołę Trenerów TROP, Advanced Facilitation Skills oraz roczne Studium Dialogu Motywującego, liczne szkolenia z zastosowania analizy transakcyjnej w organizacjach, a także kilkumiesięczny Intensywny Kurs NVC.


Katarzyna Moskal

O wykładowcy:

Logopeda, logopeda medialna i trenerka emisji głosu. Absolwentka m.in. Podyplomowych Studiów Emisji Głosu na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów Logopedii Medialnej na Uniwersytecie Gdańskim.  Prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia z emisji i higieny głosu, kultury żywego słowa oraz dykcji dla przedstawicieli różnych zawodów: nauczycieli, trenerów, menedżerów, handlowców, ludzi mediów, dziennikarzy, polityków, rzeczników prasowych, a także pracowników działów obsługi klienta czy call center.

Dowiedz się więcej

Prowadziła szkolenia dla wielu firm i instytucji państwowych.

W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na wpływ brzmienia głosu i sposobu mówienia na kształtowanie wizerunku osób zawodowo posługujących się głosem i występujących publicznie oraz na naukę chronienia głosu przed jego nadmierną eksploatacją.  Uczyła emisji głosu studentów studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie, a także prowadziła zajęcia dla wykładowców Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Politechniki Wrocławskiej oraz innych uczelni prywatnych w Polsce (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu i w Poznaniu, Dolnośląska Szkoła Wyższa). Prowadzi także w TVP indywidualne konsultacje z zakresu logopedii medialnej dla dziennikarzy redakcji informacyjnych.

Spotkanie z kierownikami studiów podyplomowych

Nikt nie opowie o studiach proponowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego lepiej niż ci, którzy je stworzyli. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania rozmów z kierownikami studiów podyplomowych oraz studiów MBA (w tym kierownikiem CKP Panią Martą Godzisz), które przeprowadziła Pani Aleksandra Szyr.