fbpx
O wydawnictwie PJATK

O wydawnictwie PJATK

Wydawnictwo PJATK powstało w odpowiedzi na potrzeby środowiska akademickiego naszej Uczelni i jest ściśle związane z jej dynamicznym rozwojem.

Publikuje recenzowane materiały naukowe, monografie i podręczniki akademickie, prace z dziedziny sztuki i nowych mediów. Ich tematy są przyciągane do następujących obszarów:

  • informatyka
  • zarządzanie informacją
  • kultura Japonii
  • nauka języka japońskiego
  • sztuka nowych mediów

Wydawnictwo rozpoczęło swoją działalność - i nadal jest to jego główny profil - od publikacji podręczników i monografii naukowych, które służą rozwojowi wysokiej jakości specjalistów z zakresu informatyki.

Publikacje te, skierowane są zarówno do praktyków jak i teoretyków, zajmujących się zagadnieniami informatycznymi i implementujących je w różnorakie dziedziny życia i nauki.

W swojej ofercie Wydawnictwo posiada także szeroki wybór podręczników do nauki języka japońskiego oraz publikacje popularyzujące wiedzę dotyczącą kultury Japonii. Na uwagę zasługują również periodyki dotyczące SNM (Sztuki Nowych Mediów). Publikacje te omawiają zagadnienia dotyczące m.in. filmu, typografii. Opracowane są z najwyższą starannością edytorską w pracowni artystyczno-badawczej Publishing Research Studio Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Książki można kupić przez sklep internetowy: sklep.pja.edu.pl, osobiście w Bibliotece PJATK, oraz w wybranych księgarniach.

Wersje elektroniczne dostępne są na platformach m.in. IBUK, NASBI, ebookpoint, natomiast publikacje, których wydanie było współfinansowane przez Unię Europejską można odnaleźć w Repozytorium Instytucjonalnym PJATK.

 

Szanowni Państwo
Z uwagi na inwentaryzację magazynów wydawnictwa, w dniach 17.12.22 r. - 6.01.23 r. sprzedaż książek i gadżetów zostaje wstrzymana.
Zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane dopiero po 6.01.23 r.

 

KONTAKT

Wydawnictwo Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych
ul. Koszykowa 86
02-008 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(+48) 22 58 44 526