Informacje o stypendiach na rok akademicki 2020/2021

W roku akademickim 2020/21 wnioski o stypendium będą przyjmowane od 1 do 31 października.

W związku z ograniczeniami w działalności Uczelni prosimy o przesyłanie wypełnionych wniosków (oraz niezbędnej dokumentacji) pocztą (liczy się data stempla pocztowego). Możliwe będzie również składanie wniosków osobiście, ale w ściśle określonych terminach, które zostaną wyznaczone w ciągu najbliższych dwóch-trzech tygodni. Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z instrukcją (w załączniku) i regulaminem (dostępny na stronie Uczelni)

W razie pytań proszę pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Ogłoszenie o stypendium Ministra

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło warunki ubiegania się o stypendium Ministra. Ci z Państwa, którzy chcą o takie stypendium się ubiegać, są proszeni o zapoznanie się z informacjami na stronie MNiSW (link poniżej).

Od tego roku zmienił się sposób składania wniosków. Obowiązkiem studentów, którzy chcą się ubiegać o stypendium Ministra, jest przygotowanie dokumentacji dotyczącej osiągnięć zgodnie z wytycznymi Ministerstwa. Prosimy zatem o uważne zapoznanie się z ogłoszeniem Ministerstwa (link poniżej) i zgromadzenie stosownych dokumentów, a następnie zeskanowanie ich i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w postaci pliku .zip, nazwanego nazwiskiem i imieniem studenta.

Na emaile czekamy do 1 października 2020 r włącznie.

Informacja na temat stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2020/2021