AnimaTricks – Szkoła Animacji 3D

AnimaTricks – Szkoła Animacji 3D

Więcej informacji na stronie internetowej: www.animatricks.pl

Telefon: 606 329 434

 

AnimaTricks Szkoła Animacji 3D powstała z inicjatywy Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Głównym celem jej działalności jest praktyczne kształcenie z zakresu animacji 3D i efektów specjalnych.

Szkoła umożliwia rozwój artystyczny animatorów i grafików 3D oraz zdobycie umiejętności i kwalifikacji poszukiwanych w branży filmowej, gier komputerowych, animacji i grafiki trójwymiarowej. Ponadto prace słuchaczy biorą udział w międzynarodowych festiwalach i przeglądach młodych twórców.

Kadra prowadząca to praktycy pracujący dla największych polskich i zagranicznych studiów produkcyjnych.

Do dyspozycji wszystkich uczestników szkoleń są nowoczesne laboratoria komputerowe, pracownie graficzne, multimedialne, motion capture, studia nagrań itp.

Zajęcia odbywają się w formie warsztatów prowadzonych w małych grupach. Słuchacze uczą się m.in. tworzenia filmów animowanych, języka obrazu animowanego, zasad tworzenia scenariusza i storyboardu w animacji, efektów specjalnych, dynamiki i symulacji, compositingu itp. Poznają poszczególne etapy preprodukcji i postprodukcji filmów animowanych. Pracują przy wykorzystaniu programów Adobe oraz Autodesk Maya – używanych przez największe światowe studia produkcyjne.

Uczestnicy szkoleń pracują indywidualnie lub realizują zadania w małych podgrupach. W ramach pracy dyplomowej słuchacze przygotowują wspólnie krótkometrażowy film animowany.

Absolwenci otrzymują certyfikat ukończenia AnimaTricks Szkoły Animacji 3D.

 

Informacje szczegółowe:

Szkolenie trwa II semestry
Szkolenie to 350 godzin warsztatów ze znakomitymi praktykami z największych firm produkcyjnych w Polsce i na świecie.

Uwaga: Na początku 2020 roku zostanie opublikowany zmodyfikowany program nauczania.

Najbliższa rekrutacja planowana jest na lato 2020 roku.

 

Więcej informacji na stronie internetowej: www.animatricks.pl