Warsztaty „My Italian Landscapes” na kierunku Architektura Wnętrz

There is no translation available.

28 i 29 października odbędzie się cykl spotkań "My Italian Landscapes" - wykłady, prelekcje, warszaty i wystawy, które będą prowadzone przez Alberto Dambruoso, Laura Federici i Ketty di Tardo (Włochy) i Annę Jurczak - Asystentkę (PJATK).

Studenci kierunku Architektura Wnętrz wezmą udział w jednodniowych warsztatach. Warsztaty podejmą temat kreatywnego i wizjonerskiego połączenia włoskiego i polskiego krajobrazu. Począwszy od najsłynniejszych włoskich zabytków i architektury oraz najsłynniejszych polskich krajobrazów i zabytków, studenci dokonają reinterpretacji zdjęć poprzez kolaż, obróbkę cyfrową i kolor, które połączą oba miasta: Rzym i Warszawę.
Stworzone przez nich obrazy będą „nowymi krajobrazami” wygenerowanymi przez ich wrażenia wizualne, syntezą między terytorium Włoch i Polski, architekturą i przyrodą. Rezultaty warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie, która odbędzie się 26 listopada we Włoskim Instytucie Kultury w Warszawie.

Dodatkowo 28 października o godz. 18 odbędzie się otwarty wykład „Imaginary Landscapes”.

Więcej informacji na stronie Włoskiego Instytutu Kultury  oraz w Programie

Workshops Italian black