fbpx
ThinkAI

ThinkAI - 16 kwietnia, spotkanie w PJATK

There is no translation available.

ThinkAI zajmuje się tematyką sztucznej inteligencji w kontekście konsekwencji społecznych. Pokazujemy jak świat i różne dziedziny życia zmieniają się pod wpływem rozwoju AI nie skupiając się wyłącznie na aspektach technicznych. Spotkanie skierowane jest do osób zainteresowanych tematem sztucznej inteligencji, niekoniecznie związanych z branżą technologiczną.


Zapraszamy na pierwsze spotkanie 16 kwietnia o godz 18:45 do Auli Głównej PJATK, żeby porozmawiać o:


Czy AI steruje już naszym życiem? - Michał Staśkiewicz (CEO Alphamooon)
Rozwiązania oparte o AI zagościły już w kluczowych dla człowieka obszarach aktywności - w medycynie, sądownictwie, oświacie czy rolnictwie. Czy jednak rzeczywiście są receptą na nasze problemy? Czy może kreują zupełnie nowe? Przykłady użycia AI mające realny wpływ na życie każdego z nas.


AI w świecie pokera - Grzegorz Popiołek (Pokerzysta i Infortmatyk)
Wpływ informatyki na rozwój i dochodowość pokera. Jak boty, wpływają na ekosystem pokera online na świecie. Przykłady oprogramowania wspierające decyzje podczas rozgrywki pokerowej.


Kreatywne AI - Tomasz Brzeziński (Chief Data Scientist w iTaxi)
Algorytmy, które do tej pory były używane głównie do zastępowania ludzi w wykonywaniu powtarzalnych i mechanicznych zadań, powoli zaczynają wkraczać w rejony wymagające kreatywności. Co już umieją? Czego możemy się spodziewać w przyszłości? Jako bonus: opowieść o tym, jak próbuję stworzyć algorytm, który zastąpi mnie w pracy...

 

Spotkanie w języku polskim, wstęp wolny (wymagana rejestracja). Rejestracja na spotkanie: https://thinkai.evenea.pl

 

Agenda:

18:45 - rejestracja

19:00 - Czy AI steruje już naszym życiem? - Michal Staśkiewicz

20:05 - AI w świecie pokera - Grzegorz Popiołek

20:40 - Kreatywne AI - Tomasz Brzeziński

 

thinkai event cover