Kursy eduweb.pl dla PJATK

There is no translation available.

Mamy przyjemność poinformować, że Akademickie Biuro Karier Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych nawiązało współpracę z serwisem eduweb.pl, w ramach której studenci i absolwenci mogą otrzymać dostęp do kursów wideo na platformie eduweb.pl. Uczelnia gwarantuje Państwu pokrycie 71% kosztów abonamentu na kursy i warsztaty eduweb.pl, co oznacza, że dostęp do platformy możesz uzyskać płacąc 29 zł miesięcznie za dwunastomiesięczny dostęp do wszystkich materiałów eduweb.pl, czyli za 348 zł.

Wykupienie dostępu na najbliższe 12 miesięcy jest przez dwa miesiące, czyli do 31 maja 2021 włącznie.

Co znajdziesz na eduweb.pl?

Eduweb.pl to największy w Polsce serwis z profesjonalnymi kursami wideo z zakresu IT, tworzenia grafiki, stron WWW, programowania, fotografii, wideo, postprodukcji i innych.

Trenerzy eduweb.p są ekspertami z branży, którzy na co dzień pracują dla największych firm, dzięki czemu mogą zaprezentować najwyższy poziom praktycznych materiałów szkoleniowych.