I miejsce w hackathonie BrainCode

There is no translation available.

Czwórka studentów i absolwentów PJATK miała dobę na opracowanie narzędzia, które pozwala na stworzenie regularnego zamówienia subskrypcyjnego. W hackathonie BrainCode „From offline to online” firmy Allegro zajęła
I miejsce.

Uczestnicy hackathonu pracowali nad rozwiązaniami, które pomogą pokonać bariery zakupowe między sferami offline a online. Zespół złożony ze studentów i absolwentów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych – Michał Lewandowski, Maciej Lipiński, Patryk Oshibuchi i Jakub K. – zaproponował akcję „Allegro subskrypcje”.

Polega ona na tym, że użytkownicy serwisu Allegro otrzymaliby obok możliwości „kup teraz” możliwość „subskrybuj”. Dzięki niej mogliby zamówić cykliczne dostawy produktów. Narzędzie oszczędziłoby czas użytkowników. Automatycznie wybierałoby zaznaczone produkty w najniższych cenach. Kupujący sami określiliby, jaką maksymalną cenę są w stanie zapłacić.

Hackathon odbył się 12-13 kwietnia. Członkowie nagrodzonych drużyn otrzymali statuetki i karty podarunkowe do wykorzystania na allegro.pl.