fbpx
Kontakt

Kontakt

Z przyjemnością informujemy, że na naszej Uczelni można korzystać z bezpłatnego wsparcia psychologicznego w każdym momencie. Wszystkie konsultacje i porady świadczone są przez doświadczoną Panią Psycholog, zapewniające profesjonalną i kompleksową pomoc, dyskrecję, życzliwość, spokojną atmosferę i pełne zaangażowanie.

Jeżeli doświadczasz trudności ze względu na zwiększony poziom stresu, lęku, napięcia, problemy z wyrażaniem lub kontrolą emocji, trudności w relacjach z innymi ludźmi, poszukujecie wsparcia w sytuacjach kryzysowych lub po prostu chcecie się rozwijać i wzmacniać poczucie własnej wartości – serdecznie Was zapraszamy.

Pani Sonia Ziemba–Domańska pozostaje do Waszej dyspozycji w godzinach 9.00 -16.00, po uprzednim zapisaniu się na wybrany termin wizyty.
Konsultacje odbywają się za pośrednictwem platformy internetowej, osobiście na uczelni, mogą również stanowić formę konsultacji telefonicznej.

Zapraszamy do kontaktu!

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.