fbpx
Rok Zero dla IT

Rok Zero dla IT

Celem kursu jest przygotowanie uczestników do studiowania na kierunkach Informatyka oraz Zarządzanie Informacją na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Kurs ten stanowi podstawowe wprowadzenie do informatyki, życia studenckiego oraz uniwersyteckiej kultury w kontekście Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej.


Zajęcia są prowadzone w języku angielskim, co pozwala uczestnikom nie tylko na podniesienie umiejętności z zakresu IT, ale również poszerzenie wiedzy z języka angielskiego. Kurs rozpoczyna się w październiku 2022 oraz kończy się w czerwcu 2023. Zajęcia odbywają się w dni powszednie (poniedziałek-piątek).

Czesne
13 000 PLN za cały kurs

Rejestracja

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem dedykowanej strony kursu.

Uwaga: Informujemy, że rejestracja odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń, a po niej następuje rozmowa rekrutacyjna.

Więcej informacji (np. program nauczania) można znaleźć na stronie kursu.

W przypadku zmiany przepisów dotyczących zajęć stacjonarnych, zajęcia będą prowadzone online. Opłata za kurs pozostanie taka sama bez względu na formę zajęć (stacjonarne, hybrydowe czy online). W przypadku odwołania kursu z powodu ustawodawstwa krajowego lub siły wyższej, uczestnikom nie przysługuje odszkodowanie z tytułu odwołania. W takim przypadku kwota za kurs zostanie zwrócona proporcjonalnie do liczby odbytych zajęć.

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.