Informacje ogólne

Informacje ogólne

Na podstawie Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce przestają istnieć w dotychczasowej formie studia III stopnia. Zgodnie z założeniami nowej Ustawy studia doktoranckie mogą przyjąć od 1 października 2019 r formę Szkół Doktorskich. Jednak w PJATK, dla kandydatów wszczynających badania naukowe po 1 października 2019, obecnie jedyną formą ubiegania się o nadanie stopnia doktora w dyscyplinie Informatyka Techniczna i Telekomunikacja, jest postępowanie o nadanie stopnia doktora w trybie eksternistycznym (link)

Studia Doktoranckie rozpoczęte przed rokiem akademickim 2019/2020 prowadzone są na zasadach dotychczasowych, jednak nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2023 r.

Kierownikiem Studiów Doktoranckich jest Prof. dr hab. Adam Wierzbicki

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach pomocy administracyjnej oraz związanych z programem studiów należy kontaktować się pracownikiem biura Prorektora PJATK.
tel.: 22 58 44 518; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.