fbpx
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Na podstawie Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce przestają istnieć w dotychczasowej formie studia III stopnia. Zgodnie z założeniami nowej Ustawy studia doktoranckie mogą przyjąć od 1 października 2019 r formę Szkół Doktorskich. W PJATK jest możliwość uzyskania stopnia naukowego doktora w Szkole Doktorskiej ICT&Design oraz jako postępowanie o nadanie stopnia doktora  w trybie eksternistycznym:

Studia Doktoranckie rozpoczęte przed rokiem akademickim 2019/2020 prowadzone są na zasadach dotychczasowych, jednak nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2023 r.

Kierownikiem Studiów Doktoranckich jest Prof. dr hab. Adam Wierzbicki

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach pomocy administracyjnej oraz związanych z programem studiów należy kontaktować się pracownikiem biura Prorektora PJATK.
tel.: 22 58 44 518; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Lista przyjętych kandydatów do Szkoły Doktorskiej ICT&Design:
1. Witold Sosnowski
2. Arkadiusz Modzelewski