fbpx
Międzynarodowa konferencja „Impact’19”

Międzynarodowa konferencja „Impact’19”

There is no translation available.

Naukowcy, którzy pracują nad przełomowymi wynalazkami, twórcy start-upów, inwestorzy z sektora prywatnego i publicznego – oni wszyscy przyjadą do Krakowa, aby dyskutować o przyszłości innowacyjnych technologii. Eksperci z krajów Europy Środkowo-Wschodniej spotkają się 21-22 maja na konferencji „Impact’19”. PJATK patronuje temu wydarzeniu.

Nad przyszłością gospodarki cyfrowej zastanowią się uczestnicy międzynarodwej konferencji „Impact’19”. Wezmą w niej udział przedstawiciele administracji publicznej oraz sektora prywatnego z naszego regionu Europy. Sympozjum jest skierowane do studentów, naukowców, brokerów innowacji, członków zespołów badawczych i twórców nowych technologii. Kontekstem spotkań będzie polsko-francuski rok nauki.

Dyskusje i prezentacje będą się odbywać w trzech strefach: Sci-tech city, Impact link i Start-up pitches.

Sci-Tech city to miejsce wystawowe na Cracow Tech Week. SciTech Poland prezentuje technologie opracowane na uczelniach, posiadające wysoki potencjał komercjalizacyjny oraz walory ekspozycyjne.

W strefie Impact link twórcy innowacyjnych produktów i usług będą mogli poszukać partnera biznesowego. Twórcom pomogą w tym szybkie, 15-minutowe rozmowy 1:1 z potencjalnym inwestorem. Partnerzy rozmów dobierani są na podstawie badań dopasowujących uczestników.

Start-up pitches to scena Cracow Tech Week, na której twórcy przedstawią swoje pomysły szerokiej publiczności.

Dzień przed kongresem, 20 maja, zaprezentują się twórcy start-upów i młodzi innowatorzy. Na Forum Wydarzeń w Krakowie 22 i 23 maja lub w siedzibach partnerów konferencji „Impact’19” będzie można nawiązać współpracę i poszukać niekonwencjonalnych rozwiązań problemów technologicznych.

Konferencja „Impact’19” odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Patronat nad wydarzeniem objęła Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych.

Na spotkania obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://impactcee.com/impact/2019/pl/start/.