fbpx

Warsztaty z wystąpień publicznych pt.: "Pitch, czyli szybkie i piękne opowiadanie o projekcie".

Pracownia Multimediów zaprasza na cykl warsztatów, które rozpoczynają się  21 marca w godzinach 10.30-12.30 w sali 013 w budynku C.

Opis warsztatów: warsztat z podstaw wystąpień publicznych oraz krótkich prezentacji projektów artystycznych i biznesowych (sześć godzin w trzech sesjach)

Cel warsztatów: nabycie podstaw umiejętności wystąpień publicznych oraz budowania prezentacji biznesowej opartej o historię (ang. storytelling).

Warszaty poprowadzi p. Kamila Sidor 


Kamila Sidor - twórczyni ogólnoświatowej organizacji - Geek Girls Carrots, która zajmuje się wspieraniem i kształceniem kobiet w IT. W 2007 uczestniczyła w założeniu anglojęzycznego klubu mówców publicznych Speaking Elephants TM. Jest jednym z 25 młodych liderów, wybranych przez magazyn "Teraz Polska" oraz finalistką Konkursu Bizneswonam organizowanego przez Sukces Pisany Szminką. Została wymieniona na liście liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej - "New Europe 100". W 2016 zajęła czwarte miejsce na liście najbardziej kreatywnych Polaków według magazynu Brief. Od ośmiu lat kształci się i wygłasza mowy na konferencjach, spotkaniach oraz w mediach. Między innymi wzięła udział w pierwszej internetowej debacie prezydenckiej w Polsce, TEDxOrange, TEDxYouth, TEDxWrocław, Rencontres Economiques d'Aix-en-Provence, PyCon PL, Confitura oraz na Akademii Przedsiębiorcy Banku BZ WBK. W wolnych chwilach uprawia jogę, medytuje oraz dużo podróżuje.


ZARYS WARSZTATÓW

Warsztat I "Jak budować historię?" – 2h (21 marca 2018)

Przekonasz się, że każdy może być dobrym mówcą! Dowiesz się jak zdobywać i rozwijać umiejętności mówienia do publiczności. Dokładniej: co jest istotne w przemawianiu, jak opowiadać historie, jak zaplanować wystąpienie oraz poruszyć publiczność.

Warsztat II "Jak to powiedzieć?" – 2h (28 marca 2018)

Nauczysz się jak wybrać najważniejsze fakty o projekcie, jak mówić zwięźle ale ciekawie. Dowiesz się jak oswoić tremę i nad nią pracować. Nauczysz się jak wykorzystywać swój głos do przemawiania. Zaprzyjaźnisz się z pauzą i ciszą oraz swoim własnym głosem.

Warsztat III "I have a dream" – 2h (kwiecień 2018, do uzgodnienia)

Znajdziesz swój osobisty styl mówienia i wyznaczysz kolejne kroki jego rozwoju. Dowiesz się jak odpowiadać na trudne pytanie. Na tym warsztacie będziesz dużo mówił/a, a na koniec dostaniesz wartościowy feedback i wskazówki do samodzielnego rozwoju. Zostaniesz również uzbrojony w techniki, które pozwolą Ci na rozwijanie się bez trenera.

Szczegółów dotyczących warsztatów udziela Pracownia Multimediów SNM - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.