Rekrutacja na studia podyplomowe - Big Data oraz Cyberbezpieczeństwo

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe z Cyberbezpieczeństwa oraz Big Data!

Studia odbywają się w trybie zaocznym co dwa tygodnie. Trwają dwa semestry.

Kierunek jest skierowany do osób pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności umożliwiające podjęcie pracy w komórkach bezpieczeństwa IT oraz niezbędne do dalszego rozwoju w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w wybranym z wielu rozpoczętych podczas nauki kierunków. Celem studiów jest zapoznanie uczestników z podstawowymi problemami zabezpieczeń sieci komputerowych, systemów komputerowych i aplikacji. Zajęcia dla nowych studentów prowadzone będą w potoku I i rozpoczynają się w zjazdem 6-7 marca 2021.

Studia podyplomowe kierowane są do osób pragnących zdobyć kompetencje w analizie i przetwarzaniu dużych ilości danych na potrzeby biznesu, nauki, medycyny oraz w innych przestrzeniach aktywności z przeznaczeniem do wykorzystania w roli narzędzi wsparcia podejmowanych decyzji. Studia są przeznaczone zarówno dla informatyków, jak i dla specjalistów z innych dziedzin, którzy chcą stosować rozwiązania szeroko rozumianej Data Science wspomagające ich codzienną pracę zawodową w szczególności przy podejmowaniu decyzji. Zajęcia dla nowych studentów prowadzone będą w potoku II i rozpoczynają się w zjazdem 13-14 marca 2021.

Więcej informacji o procesie rekrutacji na studia podyplomowe w PJATK można znaleźć tutaj.