fbpx
PJATK partnerem Huawei w konkursie AppsUp

PJATK partnerem Huawei w konkursie AppsUp

Konkurs AppsUp jest skierowany do programistów z całego świata i polega na przygotowaniu aplikacji na urządzenia mobilne. Najlepsza aplikacja będzie dostępna dla milionów użytkowników urządzeń Huawei. Akademickie Biuro Karier Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych jest partnerem konkursu.

 

Uczestnicy konkursu AppsUp mają stworzyć aplikacje, korzystając z pełnego zestawu narzędzi i zasobów dostępnych za pośrednictwem usług mobilnych Huawei (HMS) i HMS Core (obsługuje ponad 1,4 miliona zarejestrowanych programistów i 60 tys. aplikacji na całym świecie). Aplikacje mają być innowacyjne i ułatwiające codzienne życie użytkowników.

Wszystkie aplikacje muszą zostać przesłane za pośrednictwem strony internetowej konkursu do 30 sierpnia. Można rejestrować zespoły deweloperów złożone z nie więcej niż trzech osób. Sędziowie będą oceniać: funkcjonalność, innowacyjność, wartość handlową i praktyczność rozwiązań. Wybiorą po 20 aplikacji z każdego z 5 regionów świata. Kolejnym etapem będzie głosowanie publiczności za pośrednictwem strony internetowej konkursu i galerii aplikacji Huawei. W październiku finaliści zaprezentują swoje aplikacje ekspertom.

Zwycięzcy konkursu otrzymają do 20 tys. dolarów. Łączna pula nagród wynosi milion dolarów. Finaliści będą promować swoją aplikację w Huawei AppGallery, która jest dostępna dla milionów użytkowników urządzeń z ponad 170 krajów.

 

Informacje:

 
 
20200622 085205