Ozdabianie pisanek

Tuż przed Wielkanocą zapraszamy wszystkich studentów PJATK do wspólnego dekorowania jajek i ozdób świątecznych!

W ramach projektu Welcome to PJ wspólnie z zagranicznymi i polskimi studentami organizujemy wymianę kulturową wokół wielkanocego stołu. Spotkajmy się w międzynarodowym gronie, żeby podzielić się rodzinnymi opowieściami o domowych tradycyjach i zwyczajach wielkanocnych. W ten spokojny czas otwórzmy się na siebie nawzajem, bez względu na język czy dzielący nas dystans.

Spotkanie, podczas którego będziemy wspólnie rozmawiać o zwyczajach wielkanocnych oraz dekorować jajka, odbędzie się w języku angielskim na żywo na platformie MS Teams.

Studenci z wymiany Erasmus+, Dział Wymiany Międzynarodowej oraz Dział Promocji serdecznie zapraszają wszystkich studentów, zwłaszcza studiujących w PJATK obcokrajowców, do spędzenia razem tego przedświątecznego czasu!

Widzimy się 1 kwietnia na MS Teams! Czas i kod grupy będą dostępne wkrótce!