Konsultacje teczek na studia na Wydziale Sztuki Nowych Mediów

Kandydatów na studia na kierunkach Grafika oraz Architektura wnętrz na Wydziale Sztuki Nowych Mediów PJATK gorąco zapraszamy na bezpłatne konsultacje portfolio, czyli tzw. teczek z pracami artystycznymi.

W tym roku, ze względu na sytuację epidemii COVID-19, prowadzimy konsultacje w dwóch formach: stacjonarnie – na kampusie PJATK, ul. Koszykowa 86 w Warszawie, oraz online – przez Skype. Teczki kandydatów konsultowane będą przez wykładowców rysunku i malarstwa. Na obie formy konsultacji obowiązują wcześniejsze zapisy mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy poszczególnych terminach prowadzący wskazali, dla którego trybu będzie prowadzona określona konsultacja (studia stacjonarne, niestacjonarne, po polsku, po angielsku). Kandydaci zainteresowani innym trybem, niż wskazany, również mogą wziąć w nich udział.

Prosimy o dostarczanie całych teczek (lub kompletnych w min. 60%). Nie dostarczać pojedynczych prac.

W przypadku konsultacji on-line należy wysłać teczkę w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nie później niż dzień przed planowanym terminem.

Portfolio nie powinno przekraczać 25MB, minimum 100DPI i być w jednym pliku PDF. Prosimy o napisanie w mailu preferowanej daty konsultacji online oraz dołączenie nazwy konta Skype, z którego Państwo korzystają.

W przypadku konsultacji na miejscu kandydaci przynoszą teczkę ze sobą (przypominamy o konieczności wcześniejszego zapisu).

Terminy konsultacji wraz z zaznaczonym trybem spotkania:

• 25.03, godz. 11.00–14.00, konsultacje przez Skype – preferowana ścieżka anglojęzyczna
  • 08.04, godz. 11.00–14.00, konsultacje przez Skype – preferowana ścieżka anglojęzyczna
  • 12.04, godz. 12.00–15.00, konsultacja w PJATK, budynek C sala C-111 (I piętro) – preferowana ścieżka polskojęzyczna oraz Architektura Wnętrz
  • 17.04, godz. 14.00–16.00, konsultacja w PJATK, budynek C sala C-110 (I piętro) – preferowana ścieżka niestacjonarna
  • 29.04, godz. 11.00–14.00, konsultacje przez Skype – preferowana ścieżka anglojęzyczna
  • 08.05, godz. 14.00–16.00, konsultacja w PJATK, budynek C sala C-110 (I piętro) – preferowana ścieżka niestacjonarna
  • 10.05, godz. 12.00–15.00, konsultacja w PJATK, budynek C sala 109 – preferowana ścieżka polskojęzyczna oraz Architektura Wnętrz
  • 22.05, godz. 14.00–16.00, konsultacja w PJATK, budynek C sala C-110 (I piętro) – preferowana ścieżka niestacjonarna
  • 26.05, godz. 12.00–15.00, konsultacje przez Skype – preferowana ścieżka polskojęzyczna oraz Architektura Wnętrz