fbpx

Konkurs Huawei dla studentów PJATK

Globalny koncern Huawei, lider technologii mobilnych i sieciowych, wspólnie z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych organizuje konkurs „Telecomunication Seeds for the Future”. Laureat konkursu, najlepszy student z PJATK, weźmie udział w dwutygodniowych warsztatach technologicznych i kulturoznawczych w Chinach (wyjazd w dniach 6 – 17 listopada).

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do 12 czerwca 2017 roku (termin przedłużony) pracy (tzw. position paper) w języku angielskim na jeden z poniższych tematów:
• Cyberbezpieczeństwo – jak bezpiecznie pracować w sieci?
• Wykorzystanie technologii 5G.
• Zastosowanie nowych technologii dla potrzeb nowoczesnych miast.
• Praca w chmurze – wygoda i bezpieczeństwo.

Praca musi być napisana w języku angielskim i nie przekraczać ośmiu stron (czcionka Times New Roman 12 pkt., 1.5 linii odstępu, 2 cm marginesów). Idealna praca powinna zawierać przegląd aktualnej literatury dotyczącej wybranego zagadnienia, a także własne pomysły badawcze (być może także wstępne wyniki). Pracę w formacie PDF wraz z aktualnym życiorysem w języku angielskim, a także abstraktem (jedna strona w języku angielskim) należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie pytania proszę kierować do dr inż. Radosława Nielka.

W konkursie mogą brać udział studenci kierunków technicznych studiów inżynierskich, magisterskich uzupełniających i doktoranckich realizowanych przez PJATK.

 HUWAEI plakat 420x594 02 kontakt page 001