Dzień otwarty w PJATK - 26.02

Zapraszamy na Dzień Otwarty PJATK w środę 26 lutego w godz. 15.30-18:30.

Dni Otwarte dla kandydatów na studia to możliwość poznania uczelni, porozmawiania z wykładowcami, studentami i przedstawicielami istotnych dla przyszłych studentów działów (np. Działu Rekrutacji, Działu Wymiany Zagranicznej, Biura Karier).

To okazja, aby zapoznać się z zasadami rekrutacji i studiowania, programami nauczania, specyfiką kształcenia w PJATK. W czasie Dni Otwartych można zwiedzić Uczelnię – pracownie, laboratoria specjalistyczne (np. multimediów, sieci urządzeń mobilnych, druku 3D, studio nagrań, realizacji dźwięku, laboratorium fotograficzne, pracownie malarskie).

Osoby zainteresowane grami komputerowymi zapoznają się z możliwościami rozwoju w e-sporcie, które zostaną zaprezentowane przez członków Ninja PJATK.

Szczegółowy program dnia otwartego:

15:30 Rozpoczęcie dnia otwartego. Hol główny, parter

15:45 Kilka słów o uczelni – prezentacja. Aula Główna, parter