Dzień otwarty w PJATK - 14 września

Zapraszamy na Dzień Otwarty PJATK w sobotę 14 września w godz. 10.00-14:00.

Dni Otwarte dla kandydatów na studia to możliwość poznania uczelni, porozmawiania z wykładowcami, studentami i przedstawicielami istotnych dla przyszłych studentów działów (np. Działu Rekrutacji, Działu Wymiany Zagranicznej, Biura Karier).

To okazja, aby zapoznać się z zasadami rekrutacji i studiowania, programami nauczania, specyfiką kształcenia w PJATK. W czasie Dni Otwartych można zwiedzić Uczelnię – pracownie, laboratoria specjalistyczne (np. multimediów, sieci urządzeń mobilnych, druku 3D, studio nagrań, realizacji dźwięku, laboratorium fotograficzne, pracownie malarskie).

Kandydaci na studia na Wydziale Sztuki Nowych Mediów będą mogli skonsultować swoją teczkę z pracami.

Osoby zainteresowane grami komputerowymi zapoznają się z możliwościami rozwoju w e-sporcie, które zostaną zaprezentowane przez członków Ninja PJATK. Natomiast w Laboratorium Druku 3D będzie można poznać tajniki skanowania i drukowania 3D.

Szczegółowy program dnia otwartego:

10:00 Rozpoczęcie dnia otwartego. Hol główny, parter
10:15 Kilka słów o uczelni – prezentacja. Aula Główna, parter
10:40 Zwiedzanie uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne
11:15 „Tajniki skanowania i drukowania 3D” - dr Michal Tomaszewski, laboratorium druku 3D
12:00 Kilka słów o uczelni – prezentacja. Aula Główna, parter
12:25 Zwiedzanie uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne
12:45 "E-sportowy zawrót głowy" – studenci PJATK, Aula Główna, parter
13.15 Zwiedzanie uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne
14:00 Zakończenie dnia otwartego

Dodatkowo konsultacje teczek na Wydział Sztuki Nowych Mediów, budynek C, pracownia malarska, w godz. 11:00 – 12:00